Chcem športovať a milujem adrenalín

THERMAL CORVINUS Veľký Meder ponúka možnosť aktívneho odpočinku v interiéri ako aj v exteriéri kúpaliska.

  • Krytý plavecký bazén veľkosti 25x 8,5m, s hĺbkou vody 1,0 -1,8m a teplotou vody 25-30°C poskytne možnosť na plávanie, na aktivity ako napr. plavecké kurzy pre deti materských a základných škôl,  športové aktivity kolektívov a pod.
  •  V letnej sezóne sú k dispozícii pre milovníkov aktívneho odpočinku športové ihriská, (nohejbalové ihrisko, volejbalové ihrisko).
  •  Plavecký bazén s vodnou plochou 1176 m2, dĺžkou 50m, šírkou 25 m, rovnomernou hĺbkou 180 cm, teplotou 25 ° C ponúka priestor pre prívržencov plávania.
  • Toboganový park s toboganmi TUNNEL- FUNNEL, VAHADLO, FAMILY SLIDE, MULTISLIDE,  so 4  šmýkacími dráhami, dĺžkou viac ako 400 m   garantuje pre odvážlivcov prežitie  skutočného dobrodružstva a zábavy počas celého leta. 
  •  Milovníci cyklistiky v informačnej kancelárií môžu  získať komplexné informácie o cyklotrasách a o aktivitách v okolí. Žitný ostrov je ako stvorený pre výlety na bicykli. Celý región je poprepájaný viacerými cyklotrasami, ktoré sú vďaka pomerne malému prevýšeniu vhodné pre viac aj menej zdatných cyklistov. Popri Dunaji vedie známa Dunajská cyklotrasa, ktorá vedia z Nemecka cez Rakúsko a Slovensko až do Maďarska. Jej celková dĺžka na území Slovenska je 168 kilometrov. Pozorovanie okolitej prírody zo sedla bicykla je výbornou príležitosťou ako spoznať čarovné zákutia dunajských ramien alebo zaujímavú technickú stavbu - Vodné dielo Gabčíkovo.
  • Vo stupnej hale môžete zahrať stolný tenis. Rakety sú dostupné v informačnej kancelárií za 5 Eurovú kauciu.
  • V meste Veľký Meder sa nachádzajú ďalšie možnosti na športovanie, ako tenisové kurty a fitnes centre.