Vstupenky

Vianočný pozdrav z Thermal Corvinus: Okamihy pohody a pokoja

Milí návštevníci a priatelia Thermal Corvinus,

S blížiacimi sa Vianocami a koncom roku prichádza čas na chvíle pokoja, radosti a domova. V týchto sviatočných dňoch vám prajeme, aby ste našli čas na odpočinok, načerpanie nových síl a vychutnávanie si tých najkrajších momentov so svojimi najbližšími.

V tomto sviatočnom období chceme zdieľať s vami naše najhrejivejšie priania. Nech sú vaše Vianoce plné lásky, pokoja a šťastných chvíľ strávených s tými, ktorých máte radi. Nech vás obklopuje teplá atmosféra a nech každý moment prináša úsmev a spokojnosť.

V tomto čase si pripomeňme, aké dôležité je zastaviť sa, oddýchnuť si a stráviť čas s tými, ktorí nám robia život krajším. Nech sú tieto Vianoce pre vás časom pokoja, radosti a obnovy.

Vianočný čas je obdobím pokoja, radosti a zdieľania. Je to tiež čas, keď si pripomíname, aké dôležité je mať okolo seba ľudí, ktorí nám rozumejú a podporujú nás. Váš prínos a spolupráca sú pre nás neoceniteľné a tešíme sa na ďalšie spoločné úspechy v nadchádzajúcom roku.

Dovoľte nám, aby sme vám a vašim blízkym popriali pokojné a veselé Vianoce, plné lásky, pohody a oddychu. Nech vám Nový rok 2024 prinesie zdravie, šťastie a prosperitu.

Z celého nášho srdca vám prajeme veselé Vianoce plné tepla, svetla a radosti. Tešíme sa na ďalšie spoločné chvíle v našom termálnom kúpalisku, kde vás vždy srdečne privítame a poskytneme vám nezabudnuteľné zážitky a relax.

S úprimnými vianočnými pozdravmi,

Tím Thermal Corvinus

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek a už vám nič neujde.

Podobné články

Zážitky v THERMAL CORVINUS: Animačné programy pre každého

V THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi sa stretáva krása južného Slovenska s pohodou termálnych vôd, kde vás čaká viac než…

Február v aquaparku THERMAL CORVINUS: Mesiac plný zážitkov

Február je mesiac, ktorý môže byť vonku chladný, ale v THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi je plný tepla, relaxu a…

Oznam o sanitácii

Vážení hostia,  dňa 19.02.2024 (v pondelok), bude „POLOKRYTÝ SEDACÍ BAZÉN“ z dôvodu sanitácie mimo prevádzky. Nasledujúci deň, 20.02.2024 (v utorok), bude…