Saunový svet

Saunový a vitálny svet má jedinečnú architektúru exteriéru ako aj interiéru, vďaka ktorému sa stáva saunovanie zážitkom. Na milovníkov saunovania čaká infra, bylinková, parná a fínska sauna, soľná komora, jakuzzi, ochladzovací bazén, ľadopád, zážitková sprcha. Galéria nad oddychovou miestnosťou ponúka priestor na príjemný relax. Vo vitálnom svete s relaxačnou miestnosťou sa nachádzajú aj služby ako masáže, pedikúra, manikúra, kozmetika, rybia pedikúra, bahenné zábaly i kyslíková terapia.

Čítať viac

Masáže

SRDEČNE VÁS OČAKÁVAME 7 DNÍ V TÝŽDNI V NOVOM VITÁLNOM SVETE KÚPALISKA!

Masáž je sústava hmatov, ktorú vykonáva masér rukou na tele klienta s cieľom preventívnym alebo liečebným. Masáž, ako najstaršia liečebná metóda má mimoriadny význam pri liečení, doliečovaní a tiež pri prevencii chorôb, pôsobí proti únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť človeka.

 

Čítať viac

Kozmetika

Srdečne Vás vítame v pokojnom a príjemnom prostredí v našom novootvorenom kozmetickom salóne LUCKA vo vitálnom svete termálneho kúpaliska !

Čítať viac

Bioterapia 
s rybičkami

Prvá žitnoostrovská rybia pedikúra s rybičkami Garra Rufa “Dr. Ryba”. Zázračná ryba, tiež nazývaná Garrarova, je jedným z darov matky prírody. Nemá zuby a ani nehryzie, poskytuje príjemný a zároveň smiešny pocit, čo pomáha pri relaxácii, upokojuje nervovú sústavu a má pozitívny vplyv na krvný obeh. Odporúča sa na liečbu určitých kožných ochorení, napríklad psoriáza (lupienka)

Čítať viac

Mimo prevádzky

BIO SOLÁRIUM

Chcete byť krásne a zdravo opálení po celý rok? Tak príďte k nám udržať krásny bronz a načerpať vitamín D počas celého roka v príjemnom prostredí v našom novom vitálnom svete. Naše vertikálne solárium Color Tan 3v1 s kolagénom a vibračno-oscilačnou plošinou, prehreje telo, rovnomerne sfarbí pokožku na celom tele, nabije Vás energiou a dodá Vám silu. Na recepcii si môžete zakúpiť solárnu kozmetiku, ktorá zlepší zhnednutie, dodá pokožke potrebné vitamíny a hydratuje pokožku.

Čítať viac

BAHENNÉ ZÁBALY

Vyskúšajte prínos liečivého bahna z oblasti Hévízu! Zažite dokonalú relaxáciu v našom wellness centre s exkluzívnou službou bahenných zábalov. Potešte svoje telo omladzujúcim zážitkom, ktorý harmonizuje telo aj myseľ. Vychutnajte si okamih pokoja a obnovte svoju energiu u nás!

Čítať viac