DARČEK ZA “VYSVEDČENIE S VYZNAMENANÍM”

Viete čo ponúkame deťom na oslavu úspešného ukončenia prvého polroku v THERMAL CORVINUS VEĽKÝ MEDER? Samozrejme darček. Preto sme sa rozhodli od 31. januára do 4. februára 2024 venovať voľný vstup pre deti, ktoré budú mať polročné vysvedčenie s vyznamenaním. Táto naša výnimočná ponuka je vhodnou príležitosťou ako oceniť usilovnosť a úspechy v škole a zároveň povzbudiť všetky deti k ďalším úspechom.

Naša odmena je viac než len voľný vstup do kúpaliska. Je to uznanie tvrdej práce, odhodlania, usilovnosti a snahy našich mladých návštevníkov.

Čo môžete očakávať?

Deti, ktoré prinesú vysvedčenie s vyznamenaním, obdržia voľný vstup do kúpaliska. K dispozícii pre nich ako aj pre všetky ostatné deti budú atrakcie kúpaliska – od teplých termálnych vôd až po vzrušujúce tobogany, šmýkačky a vodné atrakcie. A počas víkendu 3.- 4. februára 2024 ich čakajú aj animačné programy, ktoré prinesú ešte viac zábavy a radosti.

Animačné programy

Spomínaný víkend bude plný aktivít, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli zaujímavé a zároveň podporovali kreativitu a spoločnú veselú zábavu. Od tancovačky až po súťaže, každé dieťa nájde niečo, čo ho bude baviť.

Program

  • 10:00 Promo s maskotom (Areál kúpaliska)
  • 11:00 Minidisco + súťaž (Rodinný zábavný bazén)
  • 12:00 Aquagym (Krytý bazén)
  • 15:00 Minidisco + súťaž (Rodinný zábavný bazén)
  • 16:20 Aquagym (Krytý bazén)
  • 16:45 Klubové tance/Corvinus tancuje (Krytý bazén)
  • 17:00 Súťaž dňa pre dospelých (Krytý bazén)

V THERMAL CORVINUS VEĽKÝ MEDER veríme, že každé dieťa si zaslúži byť ocenené za svoju snahu a šikovnosť. Radosť detí je naša priorita. Tento víkend nám poskytne priestor ako vyjadriť vďaku za dobré výsledky a povzbudiť všetky deti k ďalším úspechom. Tešíme sa na vás a prajeme vám nezabudnuteľné zážitky v našom kúpalisku. Kúpte si svoje vstupenky čo najskôr a so ZĽAVOU cez náš e-shop.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek a už vám nič neujde.

Podobné články

Bezpečnosť a pohoda v aquaparku THERMAL CORVINUS

Milí milovníci termálnych vôd a relaxu, leto je v plnom prúde a my v aquaparku THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi…

Turistický vláčik v THERMAL CORVINUS opäť spustený

S príchodom letnej sezóny sa v termálnom kúpalisku THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi opäť rozbieha obľúbená atrakcia – turistický vláčik…

Novinky od mája: Víkendové animačné programy sú späť na oba dni!

Hlavná sezóna v THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi sa rozbieha na plné obrátky a my máme pre našich návštevníkov pripravenú…