ANIMAČNÉ PROGRAMY (LETO)

9:45 PROMO S MASKOTOM
10:30 RANNÁ ROZCVIČKA – vlnový bazén
11:00 MINIDISCO – detský bazén
12:00 CVIČENIE + súťaž – Taliansky bazén
15:00 MINIDISCO + súťaž – detský bazén
16:30 CVIČENIE + KLUBOVÉ TANCE – Taliansky bazén
17:00 SÚŤAŽ DŇA – Taliansky bazén

 

Tobogánový park

Zažite patričnú dávku adrenalínu a nezabudnuteľný zážitok! Odvážlivcov čakajú tobogany: TUNNEL – FUNNEL, VAHADLO, FAMILY SLIDE, MULTISLIDE spolu so 7 šmýkacimi dráhami a 450 m dlhou šmýkacou plochou.
Toboganový park využíva návštevník na vlastnú zodpovednosť!

Toboganový park je v prevádzke.

 

Informácie

Jazda na toboganoch je možná po vložení kreditu (jázd) do čipového náramku v pokladni kúpaliska. Po vyčerpaní jázd, môžete jazdy znova doplniť.

Všetky zakúpené šmyky je potrebné využiť do 18:50 hod.!

Nevyčerpané šmyky nie je možné vyúčtovať ani preniesť na ďalší deň!

Cenník

SlužbaPočet jázdCena
Toboganový park 15 jázd3,00 €

TUNNEL – FUNNEL

Obtiažnosť

Stredný

Min. výška osoby

min. 110 cm

Štartovacia výška

11,08 m

Dĺžka

100,17 m

VAHADLO

Obtiažnosť

Ťažký

Min. výška osoby

min. 120 cm

Štartovacia výška

11,08 m

Dĺžka

74,9 m

MULTISLIDE – 4 DRÁHY

Obtiažnosť

Stredný

Min. výška osoby

min. 110 cm

Štartovacia výška

8,18 m

Dĺžka

61 m

FAMILY SLIDE

Obtiažnosť

Ľahký

Min. výška osoby

min. 100 cm

Štartovacia výška

4,2 m

Dĺžka

24,91 m

CELOROČNÉ TOBOGANY

Red ring (56 m) a Black led (65 m) so svetelnými efektmi ponúkajú nezabudnuteľný zážitok pre deti i dospelých počas celého roka. Návštevníkov púšťajú semafory automaticky a zabrzdí ich voda na „pristávacej dráhe“ Táto obľúbená atrakcia sa nachádza pri krytom bazéne a môže ju každý využiť ZADARMO. Šmýkať sa je povolené deťom od výšky 110cm, alebo 7 rokov, a to pod dohľadom dospelej osoby.                         Prevádzková doba denne: 10:00-19:00 hod.

 

 

 

Celoročné detské ihrisko

DEŤOM MÁTE MOŽNOSŤ DAROVAŤ VIAC AKO DARČEK

Tou je možnosť prežitia neopakovateľných chvíľ a krásnych zážitkov na bezpečných farebných elementoch ihriska vo vstupnej hale kúpaliska THERMAL CORVINUS. Realita sa stráca a detské ihrisko sa okamžite zmení pre deti na rozprávkový svet. Objavia svet prostredníctvom hier. Behajú, šplhajú sa, lozia hore, dole, do vnútra, von, za a medzi…. Aktivity na ihrisku stimulujú nielen telesný vývoj ale aj pamäť, fantáziu, vnímanie a rečové schopnosti detí. Ihrisko, kde je prvoradá bezpečnosť a zdravie našich detí, ocenia všetci, ktorým na nich záleží.

OSLAVA NARODENÍN ALEBO MENÍN DETI DO VEKU 12 ROKOV V PRIESTOROCH DETSKÉHO IHRISKA

Ponúkame Vám dokonalý priestor pre organizáciu detskej narodeninovej oslavy alebo oslavy menín. Reštaurácia „Thermal“ Vám zabezpečí občerstvenie vrátane slávnostnej torty (zákuskov, pagáčikov, chlebíčkov, ovocia atď.). Vy si môžete posedieť s Vašimi priateľmi a rodičmi ostatných detí, kým sa deti budú zabávať so svojimi kamarátmi. Veríme, že Vaše dieťatko bude mať oslavu presne takú, ako si vysnívalo a všetci ste si ju užili bez starostí.

Otváracie
hodiny

Po-Ne: 10:00 – 20:00

Cenník

SlužbaCena
Vstupné2,00€ / osoba
Prenájom35,00 €

Celoročné vodné ihrisko

V interaktívnom vodnom ihrisku s „Vodnou vežou“,  v rodinnom zábavnom bazéne sa nachádzajú vodopády, vodné sprchy, 500 litrové vedro, vodné clony, vodné delá, kĺzačky a okolo bazéna oddychový priestor s lehátkami a barom. Množstvo rozmanitých vodných atrakcií najzábavnejšej časti kúpaliska, poskytne relax a zábavu počas pobytu v THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi. Kvôli bezpečnosti počas používania bazéna odporúčame neustály dohľad nad deťmi.

Letné športové ihrisko

V letnej sezóne je dispozícii pre milovníkov aktívneho odpočinku športové pieskové ihrisko.

Hrad orliaka morského a korytnačí hrad

HRAD ORLIAKA MORSKÉHO A DOBRODRUŽNÝ LES

Detské ihrisko „Hrad Orliaka Morského“ má vkusnú a účelnú architektúru. Bolo postavené podľa návrhov akademického sochára Jozefa Kliského. Zachovanie pôvodného tvaru dreveného materiálu robí každý kus ihriska originálnym a jedinečným. Hracie prvky ako malý labyrint, šmýkačky, hojdačky, preliezačky, lezecké steny sú vyhotovené z agátového dreva. Inšpirujú fantáziu, podporujú estetické cítenie a dávajú priestor športovým prvkom, ktoré rozvíjajú motorické zručnosti detí a mládeže. Deti sa môžu hrať pri v príjemnom a ekologicky bezpečnom prostredí.

KORYTNAČÍ HRAD

Detské ihrisko „Korytnačí hrad“ sa nachádza pri vonkajšom detskom bazéne termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. V teplých letných mesiacoch tu nájdu deti pod korunami stromov príjemný chládok a možnosť zabaviť sa na hojdačkách, šmýkačkách, preliezačkách, lezeckých stenách. Ihrisko má vkusnú a účelnú architektúru, bolo naplánované akademickým sochárom Jozefom Kliským. Jednotlivé prvky sú vyrobené prevažne z prírodného materiálu.
Našich najmenších návštevníkov tu čaká veľa krásnych chvíľ a zážitkov.