SRDEČNE VÁS OČAKÁVAME VO VITÁLNOM SVETE

Masáž je sústava hmatov, ktorú vykonáva masér rukou na tele klienta s cieľom preventívnym alebo liečebným. Masáž, ako najstaršia liečebná metóda má mimoriadny význam pri liečení, doliečovaní a tiež pri prevencii chorôb, pôsobí proti únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť človeka.

MIESTNY ÚČINOK MASÁŽE

Prejavuje sa na koži, šľachách, v kĺbových puzdrách, v krvnom riečisku, lymfatickom systéme a periférnom nervovom systéme. Dochádza k mechanickému odstraňovaniu povrchovo zrohovatenej vrstvy kože, čím sa uvoľnia vývody mazových a potných žliaz, podporuje sa prekrvenie kože, dosahuje sa urýchlené vyprázdňovanie povrchových žíl a lymfatických ciest, znižuje sa tvorba kŕčových žíl, v svalových tkanivách sa dosahuje podľa potreby zvýšenie alebo zníženie svalového tonusu, zvýšenie svalovej výkonnosti, zníženie bolestivosti a zlepšenie funkcie.

Otváracie
hodiny

denne od 9.00 hod. do 18.30 hod.

Objednávky: 0903353590

Cenník

SlužbaDoba trvaniaCena
Orientačná cena masáž 15 minút15 minút8,00 €
Orientačná cena masáž 30 minút3 hodiny16,00 €

ŠVÉDSKA MASÁŽ (CHRBTA, ŠIJE, NÔH, CHODIDIEL ALEBO CELÉHO TELA)

Jej cieľom je odstránenie únavy, uvoľnenie svalov, zmiernenie bolesti a napätia, zvýšenie prekrvenia a podpora regeneračných schopností tela.

RELAXAČNÁ MASÁŽ

Veľmi uvoľňujúca a vhodná najmä pri bolestiach chrbta a celého tela, ktoré vznikajú následkom každodenného preťaženia a stresovania organizmu. Má obrovský profylaktický účinok a len minimum kontraindikácií.

ŠPORTOVÁ MASÁŽ

Špecifický druh „klasickej masáže“ prevedenej vo vyššom tempe s väčšou intenzitou tlaku i frekvencie jednotlivých ťahov. Vhodná je najmä po nadmernom zaťažení, netrénovaní pred výkonom a následnom dostavení sa pocitu „svalovice“ a vôbec únave spôsobenej športovým výkonom.

UVOĽŇUJÚCA MASÁŽ NA CHODIDLÁ

Uvoľňujúca masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Terapia využíva tlak a masáž reflexných zón. Tlakom na danú plochu alebo bod sa prenáša signál na príslušný orgán, takže účinok je okamžitý, čo má veľký význam pri bolestiach alebo akútnych problémoch. Táto metóda vychádza z toho, že na všetkých zakončeniach ľudského tela existujú reflexné plôšky odpovedajúce príslušnému orgánu. Je známe, že naše chodidlo predstavuje celé ľudské telo. Takže sa celkom spoľahlivo dá táto metóda využívať aj pri diagnostike. Či už trpíte chronickou alebo akútnou chorobou alebo jednoducho hľadáte cestu k zníženiu napätia, môže byť uvoľňujúca masáž odpoveďou na Váš problém.

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ S BIO OLEJMI (SLNEČNICOVÝ, KOKOSOVÝ)

Základom masáže sú aromatické esenciálne oleje značky Hanus, s čistiacimi, revitalizačnými, tonizujúcimi a zjemňujúcimi účinkami. Kombinácia dotyku a vône stimuluje krvný obeh, ukľudňuje nervový systém a uvoľňuje svalové napätie.