Vstupenky

Január v THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi

Zimný Raj plný Relaxu a Zábavy.

Zima v THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi je ako vstup do čarovného sveta, kde sa každý deň mení na nezabudnuteľný zážitok. V januári 2024 naše kúpalisko naďalej ostáva zimným rajom, kde každý návštevník nájde to svoje – od relaxu v teplých bazénoch až po vzrušujúce zimné aktivity.

Magická zimná atmosféra

Predstavte si, že sa prechádzate po zasneženom areáli, obklopení svetlami a vôňou vareného vína. V THERMAL CORVINUS vytvárame atmosféru, ktorá vás pohltí a odvedie od každodennej reality. Je to miesto, kde môžete na chvíľu zabudnúť na starosti a nechať sa unášať pohodou zimnej idylky.

Ponuka služieb

Január v THERMAL CORVINUS je plný rozmanitých aktivít a služieb, ktoré uspokoja potreby každého návštevníka. Ponúkame vám:

 • Krytý bazén: Ideálne miesto na relax a plávanie bez ohľadu na počasie.
 • Vnútorný detský bazén: Bezpečné a zábavné prostredie pre našich najmenších návštevníkov.
 • Perličkový kúpeľ: Perfektný spôsob, ako uvoľniť napätie a relaxovať.
 • 25 m krytý plavecký bazén: Pre milovníkov plávania, s povinnosťou použitia plaveckej čiapky.
 • Celoročné tobogany: Zábava pre deti aj dospelých.
 • Polokrytý sedací bazén: Ideálny na relax v teplej vode.
 • Rodinný a zábavný bazén: Miesto plné radosti a smiechu pre celú rodinu.
 • Rekreačný bazén: Na pokojné plávanie a relax.
 • Saunový svet a saunové ceremoniály: Na posilnenie imunity a regeneráciu tela.
 • Plavecký výcvik: Pre tých, ktorí chcú zdokonaliť svoje plavecké zručnosti.
 • Vnútorné detské ihrisko: Bezpečné a zábavné miesto pre deti.
 • Stravovacie zariadenia: Na doplnenie energie a užitie si chutných jedál.

Unikátne klzisko na Žitnom ostrove

Tento rok sme pre vás pripravili niečo úplne nové – syntetické klzisko s rozlohou až 650 m2, kde si môžete užiť zimné radovánky na ľade. Klzisko je otvorené pre všetkých, od začiatočníkov až po skúsených korčuliarov. Vstupné je len 1 euro na hodinu a požičovňa korčúľ je k dispozícii za symbolickú cenu. Nechajte sa uniesť zimnou atmosférou a vychutnajte si korčuľovanie pod hviezdami.

Sviatočná zimná Atmosféra

Január v THERMAL CORVINUS je aj naďalej obdobím plným sviatočnej zimnej atmosféry. Okrem relaxu v teplých bazénoch a saunách môžete zažiť kúzlo zimného relaxu v každom kúte nášho kúpaliska. Sviatočná zimná výzdoba, svetlá a vône vytvárajú dokonalý zážitok pre celú rodinu.Celú túto sviatočnú zimnú atmosféru v našom stredisku obohatia animačné programy, ktoré sme si pre vás pripravili až do 07.01.2024.

Január v THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi je skutočným zimným rajom pre každého, kto hľadá únik od každodenného stresu a chladu. Či už prídete relaxovať, zlepšiť svoje plavecké zručnosti, alebo len stráviť kvalitný čas s rodinou, náš termálny svet vám ponúka nezabudnuteľné zážitky. Tešíme sa na vašu návštevu a prajeme vám krásne prežitie januárových dní v THERMAL CORVINUS.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek a už vám nič neujde.

Podobné články

Zážitky v THERMAL CORVINUS: Animačné programy pre každého

V THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi sa stretáva krása južného Slovenska s pohodou termálnych vôd, kde vás čaká viac než…

Február v aquaparku THERMAL CORVINUS: Mesiac plný zážitkov

Február je mesiac, ktorý môže byť vonku chladný, ale v THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi je plný tepla, relaxu a…

Oznam o sanitácii

Vážení hostia,  dňa 19.02.2024 (v pondelok), bude „POLOKRYTÝ SEDACÍ BAZÉN“ z dôvodu sanitácie mimo prevádzky. Nasledujúci deň, 20.02.2024 (v utorok), bude…