V termálnom kúpalisku Thermal Corvinus zažije zábavu úplne každý. K dispozícii sú kryté aj vonkajšie bazény a wellness programy poskytujúce dokonalý relax. Okrem toho nechýbajú ani tobogány a animačné programy, ktoré si vaše deti zamilujú.

Termálne kúpalisko s krytými bazénmi

Zaplávajte si a užite si vodu nehľadiac na to, aké je vonku počasie. Termálne kúpalisko Veľký Meder má sedem krytých bazénov, ktoré sú v prevádzke počas celého roka. Rodinám s deťmi sa určite zapáči detský bazén s hracími elementami a rodinný zábavný bazén s tobogánmi, vodopádmi a vodnými delami. Plavci si zas prídu na svoje vďaka plaveckému bazénu s rozlohou 212,50 m².

V krytom areáli aquaparku nájdete aj klasický bazén vhodný na plávanie a relax a polokrytý sedací bazén s možnosťou kúpania vonku aj v tej najtuhšej zime. Ďalej nechýba ani rekreačný bazén s vodotryskami a vodopádmi, a príjemný perličkový kúpeľ.

Vonkajšie bazény pre schladenie v horúcich dňoch

Chcete si užiť teplé letné počasie naplno? Termálne kúpalisko Veľký Meder vám vyjde v ústrety. Schladiť sa môžete napríklad v talianskom bazéne, ktorý je otvorený už od skorých jarných mesiacov. Prípadne stavte na plavecký bazén určený na športové, oddychové aj kondičné plávanie.

Tých najmenších návštevníkov určite poteší vonkajší detský bazén s hracími elementmi alebo vlnový bazén so sprayparkom. Okrem toho je taktiež pripravený bazén s unášajúcou vodou a jaskyňou poskytujúcou relax pre deti aj dospelých a skokanský bazén. Ten má nepravidelný tvar a skokanské plošiny v troch rôznych výškach.

Tobogany vonku aj vnútri aquaparku

Neodmysliteľnou súčasťou aquaparku Veľký Meder sú tobogany, ktoré sa zapáčia nielen deťom, ale aj dospelým. Počas letnej sezóny je v prevádzke toboganový park so štyrmi tobogánmi, ktoré majú spolu sedem šmýkacích dráh a 450 m dlhú šmýkaciu plochu.

Zabavte sa napríklad na tobogane Multislide so štyrmi dráhami alebo na tobogane Family Slide. Ten má ľahkú obtiažnosť, takže je výborný aj pre tých najmenších.

Pre skúsenejších je ideálnou voľbou Tunnel – Funnel alebo tobogan Vahadlo s ťažkou obtiažnosťou.

Spolu s toboganovým parkom sú k dispozícii dva celoročné tobogany – Red ring s dĺžkou 56 m a Black led s dĺžkou 65 m a so svetelnými efektmi. Oba sú súčasťou krytých bazénov a sú vhodné pre dospelých aj deti od výšky 110 cm alebo od 7 rokov.

Atrakcie v aquaparku

Návštevou kúpaliska Thermal Corvinus viete skombinovať relax pre dospelých so zábavou pre deti. Kým vy sa budete kúpať a oddychovať v jednom z bazénov, vaše ratolesti sa môžu hrať v celoročnom detskom ihrisku. To stimuluje ich telesný vývoj a zlepšuje pamäť, fantáziu, vnímanie či dokonca rečové schopnosti.

Chceli by ste sa zabaviť spolu s deťmi? Naplánujte si návštevu kúpaliska cez víkend a užite si animačné programy. Tie trvajú od rána do večera, pričom ich súčasťou býva cvičenie, tancovanie či súťaže.

Aby toho nebolo málo, aquapark na Slovensku Thermal Corvinus má veľa ďalší atrakcií. K nim patrí napríklad Hrad Orliaka Morského, Korytnačí hrad, Dobrodružný les, celoročné vodné ihrisko či letné športové ihrisko. Každý si tak príde na svoje.

Wellness

Sauny, soľné komory, jacuzzi, ľadopád, zážitková sprcha či ochladzovací bazén. Presne toto je saunový svet aquaparku Thermal Corvinus, vďaka ktorému si môžete dokonalo oddýchnuť a nabrať všetku stratenú energiu.

Vo wellness si užijete masáže od profesionálnych masérov, bioterapiu s rybičkami, BIO solárium a bahenné zábaly. Okrem toho môžete zavítať aj do kozmetického salónu Lucka. Ten poskytuje profesionálne služby depilácie, hlbokého čistenia tváre, ošetrenia koloidným zlatom alebo farbenia obočia.